استفاده از بشکه فلزی استیل برای برگزاری مراسم عروسی به جای آهنگ

بشکه فلزی استیل سر محکم فولاد کربنی دارای قسمت بالایی غیرقابل جابجایی با دهانه ها و شاخه های 2 اینچی و 3/4 اینچی در طرفین مقابل است و می توان از آن برای ذخیره و حمل مایعات خطرناک استفاده کرد.

این بشکه از فولاد کربنی ساخته شده است که در برابر ضربه و سایش مقاوم است. یک واشر لاستیکی مصنوعی به جلوگیری از نشتی کمک می کند.

این درام دارای ظرفیت ذخیره سازی 30 گالن، وزن 26 پوند و ابعاد تقریباً 27-1/4 اینچ ارتفاع و 18-1/4 اینچ قطر است. ضخامت دیواره درام 0.9 میلی متر است.

این محصول دارای معیارهای بین المللی ASTM برای فولاد کربنی است. دارای علامت مشخصه سازمان ملل متحد (UN) 1A1/Y1.5/300 است.

بشکه های ذخیره سازی خطرناک برای نگهداری، حمل و نقل و دفع ایمن مواد خطرناک استفاده می شود. آنها معمولاً از پلی اتیلن یا فولاد ساخته می شوند.

بشکه های سر باز دارای درب قابل جابجایی هستند و می توانند جامدات یا مایعات خطرناک را ذخیره کنند. درام های سر بسته دارای قسمت بالایی ثابت هستند، می توانند مایعات خطرناک را ذخیره کنند و دارای سوراخ هایی برای پر کردن و ریختن هستند.

بشکه های نجات، همچنین به عنوان درام های بسته بندی و درام بازیابی شناخته می شوند، می توانند برای نگهداری و حمل ظروف کوچکتر که مواد خطرناک را در خود نگه می دارند و آسیب دیده یا نشتی دارند، استفاده شود.

بشکه های حمل و نقل، درام ها و توت ها برای حمل بسیاری از انواع محموله های فله استفاده می شوند. آنها را می توان هم برای مواد خشک و هم برای مایع استفاده کرد و انواع خاصی از آنها حتی برای حمل و نقل و ذخیره مواد خطرناک تأیید شده است.

در Air Sea Containers، ما درام های 55 گالن و بیشتر داریم تا تمام نیازهای حمل و نقل فله شما را برآورده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.