با مصرف ترشی گوجه فرنگی از اشتها خود به غذا کم کنید

به لطف کلسیم، ترشی گوجه فرنگی اثر مفیدی بر بافت استخوانی دارد، تراکم آنها را افزایش می دهد. این محصول در برابر پوکی استخوان مقاومت می کند، از شکنندگی محافظت می کند و خطر شکستگی را کاهش می دهد.

ترشی گوجه فرنگی به تقویت سیستم عصبی کمک می کند. بنابراین، آنها وضعیت روانی-عاطفی را بهبود می بخشند، به عنوان یک پیشگیری خوب از پیشرفت افسردگی عمل می کنند.

ویتامین A موجود در آن به جریان سریع بسیاری از تبادلات بین سلولی کمک می کند. به همین دلیل متابولیسم فعال می شود. علاوه بر این، ویتامین A در ترکیب با ویتامین E می تواند روند پیری را کند کند.

ترشی گوجه فرنگی حاوی بتاکاروتن است. این ماده برای اندام های بینایی بسیار مفید است. خستگی چشم را کاهش می دهد، وضعیت شبکیه را بهبود می بخشد و حتی در برابر برخی آسیب شناسی های بینایی محافظت می کند.

ترشی گوجه فرنگی خطر ایجاد سلول های سرطانی را در بدن کاهش می دهد. بنابراین توصیه می شود این غذا به عنوان پیشگیری از سرطان وارد رژیم غذایی همه افراد شود.

ترشی

اگر زمان و یا تمایلی برای جمع آوری حفاظت از خود وجود ندارد، پس نباید خود را مجبور کنید. گوجه فرنگی های خوشمزه و معطر را می توان از فروشگاه خریداری کرد.

برای اینکه در انتخاب اشتباه نکنید، سعی کنید توصیه های زیر را رعایت کنید:

ترکیب را بخوانید. ترشی گوجه فرنگی نباید حاوی طعم دهنده، غلیظ کننده، رنگ، عصاره ادویه باشد.
به ماریناد نگاه کنید. گوجه فرنگی را با آب نمک کدر نخورید. چنین ماریناد معمولاً نشان دهنده سفتی شکسته شیشه است. خطر مسمومیت زیاد است.

به گوجه فرنگی توجه کنید. سعی کنید درزهایی را بخرید که در آن همه گوجه فرنگی ها از تنوع و اندازه یکسان هستند. علاوه بر این، روی گوجه فرنگی ها نباید آسیبی وارد شود (نقطه های سیاه، لکه ها و …)

توجه به مهلت گوجه فرنگی های نورد شده بدون “شیمی” را نمی توان بیش از 24 ماه ذخیره کرد. اگر گوجه فرنگی هایی با ماندگاری بیش از 2 سال خریداری می کنید، می توانید مطمئن باشید که دارای ترکیبات شیمیایی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.