بیسکویت اوریو ایرانی موجب گم شدن پسر بچه ای شد

بیسکویت اوریو ایرانی ابزارهای موثری برای ترکیب مواد مغذی هستند و بنابراین توسط یک بازار رو به رشد و تقاضا برای مدیریت اختلالات سلامتی هدف قرار می گیرند.

علاوه بر این، شیوع اخیر بیماری‌های عفونی، مانند مالاریا، بیماری ویروس ابولا، همه‌گیری HIV و بحران اخیر COVID-19 بر لزوم اتخاذ رژیم‌های غذایی سالم تأکید می‌کند.

در نتیجه، بسیاری از سازمان‌های بهداشتی برای توسعه و مصرف مواد غذایی بهبودیافته، مانند مواد غذایی غنی‌شده با ترکیبات کاربردی، تشویق شده‌اند.

(وزارت بهداشت فرانسه 2006؛ هرکبرگ و همکاران 2008؛ سازمان بهداشت جهانی 2015). برای این منظور از چندین غذای رایج یا سنتی به عنوان وسیله نقلیه در استراتژی های تقویت استفاده شده است.

در میان این غذاها، بیسکویت ها پتانسیل را به عنوان غذای بهبود یافته نشان می دهند برای رفع نیازهای تغذیه ای یا جلوگیری از بیماری های مرتبط با رژیم.

بیسکویت ها چندین امکان را برای مدیریت اختلالات مربوط به تغذیه انسان ارائه می دهند. آنها به طور گسترده به عنوان میان وعده یا به عنوان مکمل سایر غذاها مصرف می شوند. آنها اشکال متنوع و طعم های دلپذیر را ارائه می دهند

ماندگاری طولانی دارند و راحتی را فراهم می کنند (Agama-Acevedo et al. 2012; Manley 2011). بنابراین، تولید و مصرف بیسکویت به طور قابل توجهی در سراسر جهان افزایش یافته است.

برای محصولاتی با دسته کالاهای مصرفی با حرکت سریع، بازار بیسکویت در میان محصولات پیشرو است.

بازار بیسکویت در پایان سال 2017 به 76.385 میلیارد دلار رسید و انتظار می رود تا سال 2021 به 121 میلیارد دلار و تا سال 2024 با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 3.7 و 5.08 درصد به 121 میلیارد دلار برسد.

بیشترین مصرف سرانه بیسکویت در جهان تقریباً 13 کیلوگرم در سال است (کانالیس و همکاران 2017). مصرف گسترده بیسکویت آن را به محصولی ایده آل برای تقویت می کند.

با این حال، برخی از بیسکویت ها حتی به عنوان بخشی از استراتژی های تغذیه ای برای مقابله با چندین بیماری مزمن و مرتبط با تغذیه، مانند کمبود مواد مغذی، دیابت، چاقی، بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها استفاده می شوند.

نوآوری‌ها در فن‌آوری‌ها و دستور العمل‌های بیسکویت منجر به طیف گسترده‌ای از محصولات بیسکویت، هم از نظر شکل و هم از نظر خواص تغذیه‌ای شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.