تاب ریلکسی یک نفره را با خود به سفر ببرید تا همیشه احساس آرامش داشته باشید

تاب ریلکسی یک نفره با قاب، تابی است که قاب در آن تعبیه شده است. کودک در این صندلی می نشیند و به عقب و جلو تکان می خورد. معمولاً خود را با پاهایش روی زمین هل می دهد، اما گاهی اوقات طناب های متصل به بالای تاب را می کشد.

تاب کودک یک راه عالی برای سرگرم کردن و ایمن نگه داشتن کودک شما است. این تاب با قاب A پایدار خود برای باغ، پارک یا مهدکودک عالی است. چهار مهر و موم ضد لغزش پایداری بیشتر را تضمین می کند و بالشتک قابل جدا شدن آن را برای کودک شما راحت تر می کند.

این تاب کودک نوپا داخلی از مواد باکیفیت و ایمن ساخته شده است، دو دوخته شده و دارای ساختار پنبه ای تنفسی است که در لمس نرم است.به دنبال راهی سرگرم کننده و ایمن برای سرگرم کردن فرزندتان هستید؟

سپس تاب داخل ساختمان برای شما مناسب است. این تاب از لوله های فولادی با کیفیت بالا و قلاب های فلزی بسیار قوی تشکیل شده است و به راحتی مونتاژ و جدا می شود.

صندلی چرخشی برای تحمل وزن تا 25 کیلوگرم طراحی شده است و برای نوزادان در حال رشد بسیار مناسب است. با ابعاد 120 × 124 × 120 سانتی متر، تاب داخلی فقط اندازه مناسب برای استفاده در داخل خانه است.ب

چه قلاب قاب برج برای اکثر درها مناسب است. تاب بسیار قابل تنظیم است و می توان آن را متناسب با شرایط تنظیم کرد. تاب قاب برج آماده آویزان است برای کودکان 6 تا 24 ماهه (یا حداکثر 12 کیلوگرم) طراحی شده است.

در صورت لزوم، عناصر پارچه را می توان با دست شستشو داد. به لطف طراحی مدرن کودک جستن، با هر فضای داخلی سازگار است.

گیره قاب محکم Tur محصولی عالی برای کودک شماست. به طور ایمن به قاب در می‌چسبد و دارای 4 اسباب‌بازی متحرک است: آینه خودیابی، دندان‌گیر برگ و 2 حیوان عروسکی.

بالشتک نرم، تناسب کامل را برای کودک تضمین می کند و بند آن را می توان با توجه به قد کودک تنظیم کرد. قاب سبک وزن امکان حمل و نگهداری آسان را فراهم می کند و بالشتک صندلی قابل شستشو به راحتی تمیز نگه داشته می شود. هیچ ابزار مونتاژی برای سرگرمی در حین حرکت مورد نیاز نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.