جایزه مایع ظرفشویی پریل ذغالی راپیدو نی نی سایت

جایزه مایع ظرفشویی پریل ذغالی راپیدو نی نی سایت

در این مقاله ابتدا به معرفی مختصری از مایع ظرفشویی پرداخته و در ادامه به انواع برند های مختلف آن میپردازیم

مایع ظرفشویی که در اصطلاح عامیانه به آن ریکا (نام تجاری یک مایع ظرفشویی متداول) گفته می‌شود، مایعی شوینده است که برای شستن ظروف از آن استفاده می‌شود. این ماده کف زاست که برای زدودن چربی و اضافات مواد غذایی از روی ظروف طراحی شده‌است. مواد شوینده شستشو برای ماشین‌های ظرفشویی به صورت کارتریج، ژل، مایعات، پک‌ها، پودر و قرص‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. هر مایع شستشو دهنده ممکن است شامل سفید کننده، آنزیم‌ها یا مواد شستشو باشد. برخی از مواد شوینده شستشوی ظروف خانگی ممکن است از مواد غذایی مانند بوراکس، روغن اسانس، روغن اوکالیپتوس و صابون نوار رنده شده‌استفاده کنند. نوع دیگری از آن وجود دارد که برای شستن ظروف درون ماشین ظرف‌شویی ساخته می‌شود. از نظر شیمیائی مایع ظرفشوئی از ترکیب یک سری مواد اصلی پاک‌کننده تحت عنوان سورفاکتانت و دیگر مواد افزودنی جهت ایجاد کیفیت و بعضی خصوصیات مختلف مثل نرم‌کنندگی و عطر تشکیل شده‌است. سورفاکتانتها خود بر اساس نوع ترکیب شیمیایی به نوع آنیونی و کاتیونی و غیر یونی تقسیم می‌شوند.

سورفاکتانت در مایع ظرفشویی دستی مواد شوینده دستی از سورفاکتانت استفاده می‌کنند تا نقش اصلی را در تمیز کردن بازی کند. با استفاده از این مواد تنش سطحی کاهش می‌یابد. افزایش حلالیت مخلوط‌های سورفکتانت مدرن، به آب اجازه می‌دهد تا قدرت پاک‌کنندگی مضاعفی پیدا کنند و از این مایع ظرفشویی در ماشین ظرفشویی نیز بتوان استفاده کرد. با این حال، اکثر مردم همچنین ظروف را با آب خالص شستشو می‌کنند تا مطمئن شوند که از هر گونه باقی ماندهٔ صابون که می‌تواند طعم غذا را تحت تأثیر قرار دهد خلاص می‌شوند. مایع شستشو می‌تواند باعث التهاب پوست و ایجاد اگزما دست شود، مخصوصاً برای افرادی که دارای «حساسیت پوستی» هستند. به این افراد معمولاً توصیه می‌شود که در حین استفاده از مایع ظرفشویی از دستکش استفاده کنند.

انواع مواد شوینده ظرف از گذشته تا کنون انواع مختلفی ماده شوینده برای شستن ظرف‌ها ساخته و در مصرف همگان قرار گرفته‌است. مایع، قرص، ژل و پودر از انواع مواد شوینده برای ظرف می‌باشند. هر مایع ظرفشویی ممکن است حاوی آنزیم، مواد سفید کننده، اسانس و روغن اکالیپتوس باشد. برخی از این مواد شوینده برای استفاده با دست و برخی جهت استفاده در ماشین ظرفشویی هستند.

کاربردهای مایع ظرفشویی مایع ظرف‌شویی یکی از موادی است که در همه خانه یافت خواهد شد، در واقع این مایع یک جز جدانشدنی از آشپزخانه در هر خانه ای بشمار می رود. اما یادتان باشد این ماده تنها برای برق انداختن بر روی ظرفشویی و ظروف نیست و می‌توان از این ماده شوینده برای نقاط مختلفی بهره برد. 1- لکه های چربی روی لباس ها را با مایع ظرفشویی پاک کنید. مایع ظرفشویی برای از بین بردن لکه های چربی انتخاب مناسبی است؛ این بار که لکه‌ای از چربی بر روی لباستان ایجاد شد از مایع ظرفشویی استفاده کنید. 2- کف سرویس بهداشتی و آشپزخانه را با مایع ظرفشویی بشویید. کافی است دو قطره مایع ظرفشویی داخل سطل آب گرمی بریزید و بعد با آن کف آشپزخانه و سرویس بهداشتی را بشویید. 3- زیورآلات خود را درخشان کنید. اگر به دنبال راهی هستید تا زیورآلات خود را بدون آسیب پاکسازی کنید توصیه می کنیم مقداری آب گازدار تهیه کنید و با مایع ظرفشویی مخلوط کنید؛ سپس زیورآلات را در حدود 5 دقیقه داخل این محلول قرار داده و پس‌ از آن به خوبی توسط یک مسواک بشویید. 4- مبلمان فلزی پاسیو خود را تمیز کنید. برای شستن و تمیز کردن مبلمان فلزی پاسیو از یک سطل آب گرم و مقداری مایع ظرفشویی استفاده کنید و سپس آن را آب بکشید. 5- شانه و برس خود را تمیز کنید. وسایل پیرایشی همانند برس مو و شانه‌ها اغلب پاک‌سازی سختی دارند. برای پاک سازی چنین وسایلی مقداری آب گرم و مایع ظرفشویی مخلوط کنید و شانه و برس ها را داخل این محلول قرار دهید. پس از گذر مدت زمانی کوتاه آن ها را بشویید و با خیالی راحت بدون ذره ای چربی آن ها را مجدداً مورداستفاده قرار دهید. 6- لباس هایی که باید با دست شسته شوند را بشویید. لباس هایی که به خاطر ظریف بودن باید با دست بشویید را می توانید به جای استفاده از مایع یا پودر دستی با مایع ظرفشویی بشویید. 7- میوه ها را ضدعفونی کنید. سه قطره از مایع ظرفشویی می تواند در داخل ظرفی از سرکه منجر به جذب حشرات موجود در میوه ها می شود.8- لکه های روی فرش یا موکت را از بین ببرید. رای از بین بردن لکه های روی فرش یا موکت دو قاشق مایع ظرفشویی را داخل دو فنجان آب گرم بریزید و دستمال سفیدی که به آن آغشته کرده اید را آنقدر روی لکه بکشید تا آن را به خود جذب کند. سپس با اسفنج آغشته به آب سرد بشویید و با دستمال خشک کنید. 9- کابینت های خود را تمیز کنید. برای پاک کردن لکه های چربی از روی کابینت ها مایع ظرفشویی از هر ماده شوینده دیگری بهتر عمل می‌کند؛ بهتر است برای از بین بردن لکه ‌های چربی از مایع ظرفشویی و مقداری آب گرم استفاده کنید! 10- لکه های روغن کف پارکینگ را تمیز کنید. اگر کف پارکینگ لکه های روغن ریخته شده است، برای تمیز کردن آن ها ابتدا روی آن ها جوش شیرین بپاشید و سپس چند قطره مایع ظرف‌شویی روی آن بریزید و آن را با یک فرچه پلاستیکی بسابید. سپس اجازه دهید این مخلوط برای چند ساعت روی آن بماند. سپس بشویید اگر لکه هنوز از بین نرفته بود آنقدر این کار را تکرار کنید تا از بین برود.

برای از بین بردن مگس سرکه از این ماده استفاده می کنند. مایع ظرفشویی برای پاک کردن شیشه ها و آینه ها هم بسیار موثر است. مایع ظرفشویی برای پاک کردن سطوح چرب آشپزخانه از هر جنسی که باشند، مناسب است. این ماده که قابلیت حل کردن چربی ها را دارد به راحتی برای پاک کردن سطوح آغشته به چربی به کار می رود. محلول مایع ظرفشویی با آب و کمی شکر و گلیسیرین می تواند محلولی عالی برای درست کردن حباب و سرگرمی بچه ها باشد. برای شستن پارچه های ظریف می توان از مایع ظرفشویی استفاده کرد.

جالب ترین کاربرد مایع ظرفشویی

شاید جالب ترین کاربرد این ماده در محیط زیست، نجات پرندگان باشد. در جریان نشت نفت پس از انفجار اکسون والدز در سال 1989، مرکز تحقیقات نجات بین المللی پرندگان، صدها پرنده را با استفاده از مایع ظرفشویی از آثار نشت نفت بر آنها، نجات داد و در صورت بروز این حوادث هنوز این ماده است که مورد استفاده قرار می گیرد.

جایزه مایع ظرفشویی پریل ذغالی راپیدو نی نی سایت

جایزه مایع ظرفشویی پریل نی نی سایت

جایزه مایع ظرفشویی پریل نی نی سایت

توجه به ویژگی‌های مایع ظرفشویی، مسئله‌ای نیست که ذهن افراد را به خود مشغول کند و آن‌ها را به تحقیق و بررسی درباره‌ی مایع ظرفشویی سوق دهد. در شستشوی ظرف‌ها با دست، فقط مایع ظرفشویی نقش دترجنت را ایفا می‌کند. اما اگر از تمیز نشدن ظرف‌ها و باقی ماندن لک چربی بر روی آنها کلافه شده‌اید، حتما به انتخاب مایع ظرفشویی اهمیت بیشتری خواهید داد. برند پریل محصول کشور آلمان، نه تنها در ایران، بلکه در سراسر جهان برندی معتبر و خوشنام است. قدمت پریل به سال 1951 باز می‌گردد و کیفیت بی‌نظیری در شستشوی ظروف و از پی بردن لکه‌های سر سخت ظروف دارد.حال باتوجه به نظرات کاربران در نی نی سایت یکی از مزایای استفاده است مایع ظرفشویی پریل علاوه بر کیفیت بالای آن ، جوایزی است که برای خریداران این محصول در نظر گرفته شده است که بسیاری از کاربران توسط شرکت پریل با آنها تماس گرفته شده است و بعد از اخذ ادرس توسط کارشناسان برای انها جوایز نفیسی به درب منزل ارسال خواهد شد

مایع ظرفشویی پریل ذغالی راپیدو نی نی سایت

مایع ظرفشویی پریل ذغالی راپیدو نی نی سایت

این روزها و در این بازار داغ مواد شوینده، انتخاب مایع ظرفشویی که از هر جهت عالی باشد کمی سخت است.زیرا یک مایع ظرفشویی باید علاوه بر قدرت پاک‌کنندگی بالا، غلظت و قدرت کف کنندگی خوبی داشته باشد. به همین دلیل مایع ظرفشویی ذغالی راپیدو می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.این مایع ظرفشویی غلظت مناسبی دارد و در از بین بردن چربی‌ها و غذاهای چسبیده به دیواره و کف ظروف، بسیار قوی عمل می‌کند. یکی دیگر از مزیت‌های این مایع ظرفشویی، سازگار بودن فرمولاسیون آن با پوست دست است که باعث بروز حساسیت و اگزما در مصرف‌کننده نخواهد شد. با استفاده از این مایع، دیگر نیازی نیست ظرف‌ها ساعت‌ها خیسانده شوند و می‌توان به راحتی، سخت‌ترین چربی‌ها را نیز پاک کرد که در این صورت هم از اسراف در آب و هم مواد شوینده جلوگیری خواهد شد. این مایع ظرفشویی با رایحه‌ی انار، عطر خاصی را به ظروف می بخشد و در حجم ۳ لیتری تولید شده است تا بتوانید به راحتی و به صورت طولانی مدت از آن استفاده نمایید. با استفاده از محصولات راپیدو، کیفیت و راحتی در شستن ظرف‌ها را تجربه خواهید کرد.

مایع ظرفشویی پریل نی نی سایت

مایع ظرفشویی پریل

با استفاده از محصولات پریل، کیفیت و راحتی در شستن ظرف‌ها را تجربه خواهید کرد. مایع ظرفشویی پریل خارجی تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان است. مایع ظرفشویی پریل سری لاوندر مقدار 3750 گرمی یکی از محصولات پرطرفدار برند پریل می باشد که دارای خواص و ویژگی‌هایی نظیر: تمیزکنندگی،لکه زدایی و چربی زدایی می باشد. این مایع دارای اسانس اسطوخودوس است و در محفظه‌ای بزرگ از جنس پلاستیک قرار داده شده است. مایع ظرفشویی پریل لاوندر دارای شماره‌ی مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو است و از نظر بهداشتی کاملاً تایید شده است

مایع ظرفشویی پریل طلایی نی نی سایت

مایع ظرفشویی پریل طلایی نی نی سایت مایع ظرفشویی پریل مدل طلایی (Gold) مایع ظرفشویی طلایی پریل در دو مدل Gold و Gold 2X تولید می‌شود. مدل طلایی کاملا غلیظ است و توانایی بالایی در از بین بردن چربی داشته و مواد غذایی به جا مانده بر روی ظروف را کاملا تمیز می‌کند. توانایی مایع ظرفشوییGold 2X در چربی زدایی دوبرابر سایر محصولات است. این محصول در حجم 750 میلی‌لیتری ارائه می‌شود

مایع ماشین ظرفشویی پریل نی نی سایت

مایع ماشین ظرفشویی پریل مدل Sensitive برای افرادی که پوست حساسی دارند، مناسب است. فرمولاسیون به کار رفته در این محصول موجب درخشندگی و چربی‌زدایی ظروف کثیف می‌شود و گلیسیرین موجود لطافت دست‌ها را تضمین می‌کند. این مدل در بسته‌بندی‌های 750 میلی‌لیتری موجود است. مایع ظرفشویی پریل مدل پرتقال و گریپ فروت (Orange and Grapefruit) این مایع ظرفشویی بسیار غلیظ است و قدرت پاک کنندگی و کف کنندگی بسیار بالایی دارد. رایحه‌ی بسیار خوب پرتقال و گریپ فروت این مدل از دیگر دلایل محبوبیت آن به شمار می‌آید.

مایع ظرفشویی جام نی نی سایت

مایع ظرفشویی جام نی نی سایت حدس کارایی هایی که از یک مایع ظرفشویی انتظار می رود آن چنان سخت نیست. مایع ظرفشویی جام با سورفاکتانت های ملایم خود برای پاک کردن چربی های سرسخت ظروف تهیه شده است. شوینده های ملایم بکار رفته در این محصول پوست دست را خشک نکرده و باعث آسیب به بافت پوست نمی شود. مواد شوینده بسیاری در بازار وجود دارد که هر کدام با اهداف مختلفی تهیه می شوند. مایع ظرفشویی جام با در نظر گرفتن تمام نیاز های شستشو, قابل استفاده حتی با آب سرد می باشد. اعتماد مشتریان به این برند برای سالیان زیاد باعث شده تا عملکرد این کالا به خوبی ثابت شود. بطور کلی از مواد شوینده جهت زدودن آلودگی استفاده می شود. مایع ظرفشویی جام با قدرت پاک کنندگی بالای خود تمام لکه ها و ذرات چربی را از روی ظروف می شوید. فرمولاسیون این محصول طوری طراحی شده تا بعد از شستشو پوست دست را نرم کرده و رایحه مخصوصی را بر جای بگذارد

مایع ظرفشویی پریل ترب

از دیگر محصولات پریل برای شستشو می‌توان به مایع ظرفشویی پریل با رایحه‌ی لیمو و مایع ظرفشویی 5 در 1 اشاره کرد. علاوه بر آن پریل برای شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی محصولاتی مثل ژل ماشین ظرفشویی، نمک ماشین ظرفشویی، قرص و پودر ماشین ظرفشویی ارائه کرده است.

مایع ماشین ظرفشویی پریل ترب

مایع ماشین ظرفشویی پریل ترب مایع ظرفشویی پریل با توجه به داشتن غلظت مناسب، شما را در از بین بردن چربی های موجود در ظروف کثیف کمک می کند؛ با استفاده از مایع ظرفشویی پریل دیگر نیاز به خیساندن طولانی مدت ظروف نیست. با استفاده از این مایع ظرفشویی پریل شما در استفاده از آب هم صرفه‌جویی خواهید کرد؛ زیرا تنها با استفاده از چند قطره مایع ظرفشویی و مقدار کمی آب می‌توانید تمام لکه‌های موجود در ظرف را از بین ببرید.

ویکی پدیا مایع ظرفشویی پریل

ویکی پدیا مایع ظرفشویی پریل

برند پریل پریل (Prill) تحت لیسانس هنکل آلمان تولید می‌شود؛ هنکل یک شرکت قدرتمند آلمانی است که در سال 1876 در شهر آخن تاسیس شد؛ از آن زمان تاکنون پریل به عنوان بهترین مایع ظرفشویی آلمانی مطرح است. مایع ظرفشویی پریل با سه رایحه‌ی پرتقال، لیمو و میوه‌های قرمز و در حجم‌های مختلف تولید شده است تا بتواند سلیقه‌ی افراد بیشتری را پوشش دهد.

خرید اینترنتی مایع ظرفشویی پریل

خرید اینترنتی مایع ظرفشویی پریل شما برای خرید اینترنتی مایع ظرفشویی پریل کافیست به یکی از سایت های معتبر خرید اینترنتی یا انلاین شاپ های معتبر مراجعه کنید و به راحتی تمام این کالا را درب منزل تحویل بگیرید.همچنین از دیگر محصولات پریل برای شستشو می‌توان به مایع ظرفشویی با رایحه‌ی لیمو و مایع ظرفشویی 5 در 1 اشاره کرد. علاوه بر آن پریل برای شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی محصولاتی مثل ژل ماشین ظرفشویی، نمک ماشین ظرفشویی، قرص و پودر ماشین ظرفشویی ارائه کرده است. شما می‌توانید محصولات پریل را از بخش شستشو و نظافت فروشگاه دیجی‌کالا نیز تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.