زنی که لباس قلاب بافی را در زیر آفتاب سوزان می پوشد

دلسی گوو چگونه به مدت یک سال وقت خود را برای مبارزه با کسالت حبس اختصاص داده است؟ او آن را لباس قلاب بافی صرف کرد تکنیکی که مادرش در نه سالگی به او آموخت.

سال ها بعد، طراح جوان برچسب Memorial Day اکنون به خاطر قطعات قلاب بافی خود با سبکی قاطع و رنگ های روشن شناخته شده است. و ستاره ها آن را دوست دارند: در آخر هفته عید پاک، بلا حدید یک سلفی منتشر کرد که در آن یک بیکینی Playboy پوشیده بود که با کلاه سطلی ساخته شده توسط دلسی گوو مرتبط است.

الا امهوف، عروس کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، و مدل کایا گربر نیز از طرفداران اولیه هستند. این طراح می گوید: “من نمی دانم کایا چگونه من را کشف کرد، اما بسیار سپاسگزارم.”

 

بافندگی در سال گذشته دوباره محبوبیت خود را تجربه کرده است: برای مثال، در ژانویه، برنی سندرز در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دستکش پوشید که با موفقیت خیره کننده و غیرمنتظره ای روبرو شد.

در رسانه‌های اجتماعی، دختران شیک‌پوش بیشتر و بیشتر از کلاه‌های سطلی مشبک استفاده می‌کنند، در حالی که در خیابان‌ها، مدل‌ها اکنون دستکش‌های معمولی را به نفع دستکش‌های پاستلی کنار می‌گذارند. آخرین اثبات محبوبیت آن: بیکینی های بافتنی که یادآور دهه 2000 هستند در اینستاگرام به وفور یافت می شوند.

اما برای دلسی گوو که در حال حاضر سال آخر خود را در مؤسسه فناوری مد در نیویورک می گذراند، قلاب بافی بیش از هر چیز راهی برای رهاسازی انرژی اضافی او بود و شروع یک کسب و کار چیزی شبیه به وحی بود. این جوان 25 ساله در یک تماس زوم از آپارتمان خود در بروکلین می گوید: “من متوجه نشدم که این جنبه خلاقانه را دارم، و اکنون در تعجبم که این همه مدت منتظر چه چیزی بودم تا وارد آن شوم!”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.