سر سوزن انسولین ایرانی در دوران باستان درون کیفی بین بقایا یافت شد

اندازه صحیح سرسوزن انسولین ایرانی به مقدار انسولین تجویز شده بستگی دارد، اندازه بشکه تعیین می کند که سرنگ چقدر انسولین را می تواند نگه دارد، یک قانون سرانگشتی خوب این است که از کوچکترین سرنگی استفاده کنید که می تواند حاوی بیشترین دوز شما باشد، که به جلوگیری از خطای کاربر کمک می کند.

سوزن ها با طول و اندازه یا ضخامت آنها اندازه گیری می شوند، به طور کلی پزشکان استفاده از سوزن هایی با طول چهار میلی متر تا شش میلی متر را توصیه می کنند.

هیچ دلیلی برای استفاده از سوزن بلندتر از هشت میلی متر، تقریباً برای همه انواع بدن وجود ندارد، سوزن های بلندتر می توانند بیش از حد عمیق سوراخ شوند و تزریق عضلانی انجام دهند، تزریق انسولین به عضله می تواند جذب را افزایش دهد و به طور بالقوه منجر به هیپوگلیسمی شود.

سر سوزن

در گذشته، بسیاری فکر می کردند که اندازه سوزن باید متناسب با وزن فرد تنظیم شود، به این معنی که افراد چاق به سوزن های طولانی تری نیاز دارند، برخی افراد مبتلا به چاقی و سایر بیماری‌ها مانند آرتریت ممکن است از سوزن طولانی‌تر بهره ببرند، مطالعات جدیدتر نشان داده‌اند که وزن بدن به طور کلی عاملی در اثربخشی اندازه سوزن نیست.

بر اساس این مقاله، صرف نظر از شاخص توده بدنی،شاخص توده بدنی یک سوزن چهار میلی متری تقریباً در تمام افراد مبتلا به دیابت مؤثر است، در حالی که سوزن‌های کوتاه‌تر اکنون استاندارد مراقبت هستند، پزشکان باید نیازهای هر مورد را در نظر داشته باشند.

قلم انسولین یک دستگاه تزریق با یک سوزن است که انسولین را به بافت زیر جلدی، بافت بین پوست و ماهیچه شما می رساند، بافت زیر جلدی که بافت ساب کیو نیز نامیده می شود، در سراسر بدن شما یافت می شود.

برای تعیین اینکه چه زمانی باید انسولین تزریق کنید، به زمان هایی که قند خون خود را چک می کنید، زمانی که غذا می خورید و نوع انسولینی که مصرف می کنید توجه کنید.

قند خون خود را حداکثر سی دقیقه قبل از غذا چک کنید، اگر قبل از غذا انسولین سریع الاثر مصرف می کنید، زمانی که برای صرف غذا می نشینید انسولین را تزریق کنید، اگر انسولین منظم قبل از غذا مصرف می کنید، انسولین را حداکثر سی دقیقه قبل از غذا تزریق کنید، اگر انسولین متوسط یا طولانی مدت مصرف می کنید، انسولین را هر روز در ساعت معینی تزریق کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.