فریم عینک بچه گانه که موجب مرگ مردی در کشور شد

عینک بچه گانه وسیله ای برای جبران نقص بینایی یا محافظت از چشم کودک  است. یک جفت عینک از فریم عینک طبی بچه گانه تشکیل شده است که عدسی های اصلاحی یا محافظ روی آن ثابت شده و با دو شاخه (۸۰ درصد وزن عینک روی بینی) روی بینی و گوش قرار می گیرد.

لنزهای اصلاحی روی یک قاب قرار می گیرند که روی بینی قرار می گیرد. قاب یک قاب است که از جلو و دو شاخه تشکیل شده است. صورت از دو حلقه نوت 1 و یک پل مجهز به صفحات تشکیل شده است که بینی نیز نامیده می شود.

شاخه‌هایی که روی گوش‌ها قرار می‌گیرند، ثبات عینک را تضمین می‌کنند: مجهز به لولاهایی برای تا شدن، در انتهای خود با نوک یا آستینی که قلاب (قسمت منحنی و منعطف) را تشکیل می‌دهد برای محافظت از پوست پشت گوش ارائه می‌شود. .

در یک قاب پلاستیکی، قسمت جلویی از یک قسمت تشکیل شده است. در یک قاب فلزی، لنزها در سطح قاب دایره های منیسک نصب می شوند.

فریم

در کناره ها، لولاهایی ثابت است که شاخه را مستقیماً به لبه یا به تنون متصل می کند (که به آن گوش نیز می گویند، این عنصر به لبه اضافه می شود تا عرض عینک برابر با عرض جمجمه باشد. ). بینی که دو دایره را به هم وصل می کند ممکن است به عنوان تکیه گاه روی بینی عمل کند (پل بینی، زین بینی یا 2 پد).

این قاب می تواند از مواد مختلفی ساخته شود: فولاد، نیکل نقره یا آلیاژ مس نیکل، پلاستیک یا مواد طبیعی مانند شاخ یا لاک پشت. سه نوع مونتاژ لنز وجود دارد:

قاب کلاسیک یا “دایره ای”: دایره کاملاً لنز را احاطه کرده است.
قاب نایلور: لبه به طور کامل لنز را احاطه نمی کند، که توسط یک نخ نایلونی بسیار قوی روی بخشی از لنز نگه داشته می شود.
شیشه‌های سوراخ‌دار به نام «بدون لبه»: شقیقه‌ها و پل توسط یک سیستم حفاری به لنزها متصل می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.