مادرانی که از کاپشن چرم خز دار مردانه برای نوزادان استفاده می کردند

زمستان امسال به هر جایی نگاه کنید و به احتمال زیاد می توانید فردی را پیدا کنید که کت، کاپشن چرم خزدار مردانه پوشیده است. این خرده‌فروش پوشاک مستقر در کانادا در بازاریابی کاپشن پف دار و خمیری خود به‌عنوان لباس‌های نخبه زمستانی آنقدر موفق بوده که یکی از محبوب‌ترین برندهای فصل است.

پارک‌های این شرکت، که با تکه‌ای دو اینچی روی آستین چپ و کاپوت تزئین‌شده با خز کایوت مشخص می‌شدند، زمانی کاوشگران قطب شمال و رنجرهای کانادایی را گرم می‌کردند، اما امروزه معمولاً در افراد مشهوری مانند اما استون دیده می‌شوند. اخیراً، مانند کاپشن های پشمی نورث فیس و چکمه های لوبیایی L.L. Bean، کاپشن های پر از غاز سفید در بین دانشجویان محبوب شده اند.

چیزی که Canada Goose را از دیگر شرکت‌های تولیدکننده لباس‌های بیرونی متمایز می‌کند، قیمت‌های گزاف آن است – 745 دلار برای کت زنانه، 245 دلار برای کلاه در Bloomingdales. قیمت ها می تواند تا 1700 دلار افزایش یابد.

اما این برچسب های قیمتی تند اندکی به تجارت لطمه ای وارد نکرده است. مجله فورچون گزارش می دهد که در طول دهه گذشته، Canada Goose شاهد افزایش درآمد از 5 میلیون دلار به بیش از 200 میلیون دلار بوده است و برخی کارشناسان پیش بینی می کنند که این رقم تا پایان سال جاری به 300 میلیون دلار افزایش یابد.

بخشی از موفقیت Canada Goose را می توان به بازی کردن تاسیسات متواضع خود در پنج دهه پیش در یک انبار کوچک در تورنتو نسبت داد (لباس بیرونی هنوز در کانادا تولید می شود). و زمانی که شرکت سهامی خصوصی Bain Capital اکثریت سهام شرکت را در سال 2013 به قیمت شایعه شده 250 میلیون دلار به دست آورد، باید قول می داد که تولید را در آنجا ادامه دهد.

غاز کانادا یک بازار استسوزان فورنیر، استاد دانشکده مدیریت Questrom در مدیریت و مدیر دانشکده برنامه MBA، می‌گوید: رویای er. فورنیه زیرشاخه ای از بازاریابی در رابطه با برند اختراع کرد و تحقیق کرد که چگونه شرکت ها از طریق برندسازی خود ارزش ایجاد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.