مردی که با پد الکلی پنکل صورت خود را تمیز می کرد

پد الکلی پنکل پیش‌اشباع Chempad® دستمال‌های نمدی تمیزکننده بدون پرز هستند که با 91٪ الکل ایزوپروپیل (IPA) فوق‌العاده اشباع شده‌اند.

این دستمال‌های پاک‌کننده بسیار مؤثر برای تمیز کردن سطوح حساس، اتصالات فیبر نوری، قطعات الکترونیکی، صفحه‌کلیدهای لمسی، کیبوردها، محفظه ابزار و سر نوار مغناطیسی ایده‌آل هستند.

هر دستمال کاغذی بسته بندی شده و پنجاه تا یک جعبه بسته بندی شده است که برای خدمات صحرایی به خوبی کار می کند. بسته‌های پاک کن آلودگی متقاطع را که می‌تواند ناشی از برداشتن دستمال‌ها از ظرف بزرگ‌تر باشد، از بین می‌برد. اشباع کامل نیز تضمین شده است، با هر پاک کردن تازه به عنوان آخرین.

در حالی که انواع دستمال‌های الکلی و بسته‌بندی که در بالا توضیح داده شد برای کاربردهای متنوعی مانند چربی‌زدایی صنعتی و تمیز کردن الکترونیکی مناسب هستند، دستمال‌های الکلی تخصصی برای کاربردهای حیاتی‌تر مانند مناطق تولید هوافضا و مونتاژ دستگاه‌های پزشکی در دسترس هستند.

دستمال مرطوب الکلی پلی استر با خلوص کاونتری با الکل ایزوپروپیل درجه نیمه هادی (IPA) فیلتر شده از طریق محیط 0.05 میکرومتر، 100 درصد یا با 30 درصد آب یونیزه شده به حداقل 18 MΩ و از طریق فیلتر 0.2 میکرون فیلتر شده است.

خلوص برتر این دستمال‌های الکلی را در حیاتی‌ترین کاربردها مؤثر و ایمن می‌سازد، بدون اینکه بقایایی برای رشد میکروبی یا رشد دندریتیک در الکترونیک باقی بماند.

دستمال مرطوب پلی سلولزی اشباع شده با ایزوپروپیل الکل درجه نیمه هادی (IPA) 70 درصد است. جنس دستمال مرطوب 55% سلولز و 45% پلی استر است که مقرون به صرفه تر از پلی استر بافتنی است اما اشباع بیشتری دارد.

دستمال مرطوب پلی پروپیلن الکلی Hi-Purity Coventry با 70 درصد الکل ایزوپروپیل درجه نیمه هادی (IPA) اشباع شده است. مواد پاک کن از مواد پلی پروپیلنی با پرز کم و مذاب است که دارای سایندگی بسیار کم برای سطوح ظریف است.

سواب‌های پیش‌اشباع Chemswab™، سواب‌های پاک‌کننده الکلی بدون پرز هستند. سواب های پیش اشباع Chemswab™ حاوی ایزوپروپیل الکل فوق العاده خالص (91٪ IPA / 9٪ آب خالص) روی یک سواب فوم یورتان است.

آنها برای تمیز کردن همه منظوره کامپیوترها، تجهیزات اداری و آزمایشگاهی عالی هستند. این سواب‌های تمیزکننده بسیار مؤثر برای تمیز کردن سطوح حساس، قطعات الکترونیکی، صفحه‌کلیدهای لمسی، کیبوردها و محفظه ابزار ایده‌آل هستند.

Chemswab™ به سرعت و با خیال راحت خاک های جابجایی، خاک و اکسیدها را از PCB ها، مجموعه های مکانیکی/الکتریکی و سایر تجهیزات الکترونیکی پاک می کند. Chemswab™ به ویژه در از بین بردن جوهر خودکار و نشانگر دائمی موثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.