مردی که به وسیله گلدان فیروزه کوبی 16 سانتی را خود کشی کرد

شخصی که یک که یک دسته گل رز را به همراه گلدان فیروزه کوبی 16 سانتی را به عنوان هدیه دریافت کرده است، می خواهد تا آنجا که ممکن است از زیبایی آن قدردانی کند.

همانطور که می دانید رزهای بریده شده به سرعت شکل اصلی خود را از دست می دهند، اما راه های مختلفی برای احیای دسته گل در گلدان آبی وجود دارد. پس از مقاله، در مورد نحوه ذخیره گل رز در خانه صحبت خواهیم کرد.

ترمیم گل رز مجموعه ای از روش ها و تکنیک هایی است که به بازگرداندن دسته گل رز به شکل اولیه آن کمک می کند. با این حال، باید درک کرد که این روش ها موقتی هستند.

گل رز را نباید با تزئین اشتباه گرفت… برای حفظ ظاهر یک دسته گل از مراقبت استفاده می شود. احیا برای بازگرداندن گل ها به نمایش استفاده می شود. در مواردی استفاده می شود که گل ها تقریباً پژمرده شده اند، اما می خواهید آنها را به نحوی نجات دهید.


معیارهای خاصی وجود دارد که طراوت گل ها را تعیین می کند. این موارد در زیر توضیح داده خواهد شد. اگر این موارد گم نشدند، این نشان دهنده نیاز به استفاده از رز ریکاوری است.

هنگام انتخاب گل، باید به وضعیت جوانه ها توجه کنید. ظاهر آنها باید چشم را خوشحال کند. جوانه ها نزدیک انتخاب می شوند، اما در عین حال، بسیار قوی هستند. برای اینکه مطمئن شوید می توانید خودتان جوانه را لمس کنید. گل های تازه شاخه بریده این ویژگی را دارند و بنابراین در یک دسته گل ماندگاری بیشتری خواهند داشت.

روی گلبرگ های بیرونی جوانه تمرکز کنید. آنها نباید باز، بلکه محکم باشند. با رشد شدید گلبرگ، انتظار می رود که گل طولانی تر بماند. می توان گفت که نوعی محافظت در برابر آسیب مکانیکی جوانه ها از خارج است. گاهی اوقات گلبرگ های بیرونی نامحسوس به نظر می رسند، اما وظیفه اصلی آنها محافظت از جوانه مرکزی است.

برگ های تازه و بدون لک و ساقه های سفت نیز شاخص های خوبی برای تازگی گل هستند. برای بررسی هر ساقه دسته گل نیازی به تنبلی نیست، اگر ساقه آسیب دیده باشد، چنین گلی دوام زیادی نخواهد داشت. بدیهی است که مسیر انتقال خواص غذایی به جوانه ضعیف است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.