معرفی بهترین پارچه برای استفاده در روپوشهای یک بار مصرف!

وزن و ضخامت پارچه برای روپوش‌های یکبار مصرف در حالت جدید و پس از شستشوی صنعتی برای روپوش‌های قابل استفاده مجدد بر اساس استانداردهای ASTM است.
وزن و ضخامت پارچه برای همه مانتوها در ارائه شده است کلوچه زنجبیلی وزن پارچه بین هر 3 سطح حفاظتی روپوش های یکبار مصرف به طور قابل توجهی متفاوت بود است.
برای لباس‌های قابل استفاده مجدد، تفاوت‌های آماری معنی‌داری برای همه جفت‌های لباس در تمام فواصل زمانی شستشو به جز بین لباس‌های L2 و L3 با نام تجاری B پیدا شد.
تأثیر شستشوی صنعتی بر وزن پارچه برای هیچ یک از لباس‌های قابل استفاده مجدد تأثیری نداشت.

ضخامت به طور قابل توجهی متفاوت بود بین هر 3 سطح لباس یکبار مصرف، مدل روپوش پزشکی با افزایش ضخامت با افزایش سطح حفاظت است.

روپوش پزشکی

برای لباس‌های قابل استفاده مجدد، تفاوت‌های آماری معنی‌داری برای همه جفت‌های لباس در تمام فواصل شستشو به جز بین لباس‌های برند A و B L3 پیدا شد که ضخامت‌های تقریباً یکسانی را در 75 IL حفظ کردند.

 با این حال، بر خلاف وزن پارچه، شستشو به طور قابل توجهی ضخامت پارچه 2 لباس قابل استفاده مجدد (برند A-L3؛ و نام تجاری B-L2) را تغییر داد.

 برای لباس مجلسی با نام تجاری B-L2، ضخامت به نایلون درب مغازه طور قابل توجهی کاهش یافت بیش از 75 IL در حالی که برای لباس مجلسی با نام تجاری A-L3، به طور قابل توجهی افزایش یافت.

الزامات استاندارد AAMI PB70

مقاومت در برابر نفوذ آب در برابر ضربه

آزمایش مقاومت در برابر نفوذ آب بر روی تمام لباس‌ها میز ناهار خوری تاشو دیجی کالا برای اندازه‌گیری مقاومت پارچه‌ها در برابر نفوذ آب توسط ضربه انجام شد.

 میانگین افزایش وزن کاغذ لکه، که نشان دهنده نفوذ آب است، در نشان داده شده است.

برای لباس های یکبار مصرف در نو و داخل برای روپوش های قابل استفاده مجدد در هر بازه شستشو است.

 • منابع:
  1. Disposable versus reusable medical gowns: A performance comparison
 • تبلیغات: 
  1. دارچین حاوی آنتی اکسیدان هایی است که جزو رژیم غذایی است
  2. درختان دارچین در مزارع مناطق گرمسیری کشت می شوند
  3. جیوه قرمز فقط یک فریب اینترنتی مدرن نیست
  4. کاسیا دارچین چینی از بستگان دارچین بومی چین است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.