چای تی بگ موجب رفع زردی یک نوزاد ده روزه شد

چه سبز، چه سیاه و چه سفید چای تی بگ یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در سراسر جهان است و برای قرن ها بوده است، مهم ترین کشورهای چای کار عبارتند از: چین، هند، کنیا و سریلانکا.

به طور دقیق، چای تی بگ واقعی فقط نوشیدنی ای است که مستقیماً از گیاه چای، تهیه می شود، با این حال، در استفاده گسترده، نوشیدنی های تزریقی ساخته شده از میوه یا سایر گیاهان  نیز به عنوان چای شناخته می شوند، در نتیجه، حدود سه هزار نوع چای در سراسر جهان وجود دارد.

ا چای سیاه، چای سبز، چای گیاهی و چای میوه احتمالاً بیشترین نوشیدنی را دارند، اما همچنین چای سفید، چای زرد، اولانگ، چای پوئرچا، چای مات، چای رویبوس و هر نامی که باشد، پیروان خود را پیدا کنید.

سپس این نوع چای به انواع مختلف چای تقسیم می شود، چای سیاه به عنوان مثال دارجیلینگ یا آسام است، چای سبز باروت، چای اولانگ دونگ دینگ اولونگ چا و چای سفید مو لی یین ژن است که به سوزن نقره ای یاس نیز معروف است.

چای

چای بیش از دو هزار و دویست سال است که نوشیده می شود، در قرن سوم قبل از میلاد در چین مالیات چای وجود داشت قدیمی ترین دلیل وجود چای،  چای تی بگ تا اواسط قرن هفدهم به آلمان نیامد، زیرا قبلاً در انگلستان و هلند بسیار محبوب بود.

نوعی فرهنگ چای در اینجا نیز به سرعت توسعه یافت که در برخی از مناطق آلمان  جشن گرفته می شود، در همین حال، چای در بسیاری از کشورها کشت می شود و همانطور که در بالا ذکر شد از سایر گیاهان و قسمت هایی از گیاهان نیز تهیه می شود.

بنابراین جای تعجب نیست که اگر یک فنجان چای در روز بنوشید تا بتوانید انواع چای را امتحان کنید، بیش از هشت سال طول می کشد، وقتی دیگر نمی‌توان جلوی پیروزی چای را در اینجا گرفت، برخی از انواع چای ظهور کردند که محبوبیت خاصی دارند.

البته دلیل آن هم این بود که بسیاری از چای‌ها در گذشته اصلاً وارد نمی‌شدند و حتی امروز هم وارد کردن انواع چای‌های عجیب و غریب و به ندرت در سطح وسیع به صرفه نیست.

با این وجود، انواع مختلفی از چای نیز وجود دارد که متخصصان واقعی چای در جیب های خود به دنبال آن هستند امروزه می توانید همه چیز را به صورت آنلاین دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.