کودکی که با پوشیدن کفش کشتی دست دوم توانست کشتی گیر قوی شود

وقتی صحبت از ورزش های رزمی به میان می آید، تجهیزات بسیار مهم تر از موقعیت های دیگر می شوند. زمانی که دو ورزشکار در حال مسابقه هستند، احتمال آسیب بیشتری وجود دارد.

البته، هدف اصلی مبارزه واقعی، زخمی کردن حریف است، اما این اتفاق می تواند به طور تصادفی در ورزش های رزمی نیز رخ دهد.

برای کشتی، برخی از شایع ترین آسیب ها به پاها، مچ پا و زانو می رسد. در اینجا ما نگاهی به ویژگی های طراحی کفش کشتی دست دوم می اندازیم که به بهبود عملکرد و کاهش خطر آسیب کمک می کند.

به همین دلیل است که شما همیشه می خواهید مطمئن باشید که تجهیزات مناسبی برای انجام ورزش خود دارید، خواه مجموعه ای از دستکش های بوکس باشد یا یک جفت کفش کشتی مناسب. در واقع این کفش ها موضوع مقاله امروز هستند. ما قصد داریم نحوه تأثیر ویژگی های طراحی آنها بر عملکرد و ایمنی شما را پوشش دهیم.

کفش های کشتی یکی از مهم ترین وسایلی هستند که کشتی گیران به دلایل مختلف برای رقابت به آن نیاز دارند. ما در این راهنما به بررسی همه آنها خواهیم پرداخت.

 

در پایان این مقاله، شما در مورد ویژگی های طراحی کفش کشتی متخصص خواهید بود. حتی ممکن است به شما در انتخاب جفت مناسب برای نیازهایتان کمک کند.

قبل از اینکه به جزئیات دقیق این کفش ها بپردازیم، اجازه دهید در وهله اول به چیستی آنها بپردازیم. در حالی که بدیهی است که کفش های کشتی برای کشتی گیران در حین انجام ورزش خود هستند، دقیقاً چه چیزی یک کفش کشتی را از سایر انواع کفش متمایز می کند؟

کفش های کشتی با کفش های طراحی شده برای ورزش های دیگر مانند کفش های بوکس همپوشانی دارند، اما تفاوت های مشخصی دارند.

کفش های کشتی دارای کفی نازک و رویه ای هستند که از پای کشتی گیر در طول مسابقه محافظت می کند. آنها همچنین حمایت مهمی از مچ پا می کنند. به عنوان یک دسته کفش کشتی در ابتدا در دهه 1970 ظاهر شد. آنها از زمان شروع خود راه زیادی را پیموده اند، بنابراین بیایید شروع کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.