گاو آهن هیدرولیکی رکورد تولیدات گینس را شکست

انواع مختلفی از گاوآهن هیدرولیکی در دسترس کشاورزان است، گاهی اوقات این سوال است که چقدر پول دارید، گاهی اوقات بستگی به آنچه در دسترس است دارد، نیازی به گفتن نیست که شما انتخاب های متنوعی دارید، از گاوآهن برای باز کردن خاک در حال سست شدن استفاده می کنیم.

همچنین، ما این کار را برای کمک به افزایش مقدار آب در خاک انجام می دهیم، ما این کار را برای از بین بردن علف های هرز شما نیز انجام می دهیم، شخم خاک ورزی اولیه است. با برگرداندن خاک سعی در آماده سازی خاک برای شروع خاکورزی ثانویه دارید، انواعی که من در مورد آنها صحبت خواهم کرد عبارتند از گاوآهن قالبی، گاوآهن اسکنه ای، گاوآهن پشته ای و گاوآهن دیسکی.

گاوآهن قالبی: شما از این گاوآهن استفاده می‌کنید که به‌طور تمیز روی خاک بریده شده و آن را برگردانید، از آنجایی که این نوع گاوآهن برای برگرداندن خاک است، به شکل یک بال است، ایده پشت این نوع گاوآهن این است که مطمئن شوید هیچ خاکی روی آن باقی نمانده است.

گاو

در بیشتر موارد، شما در حال شکستن یک مزرعه آیش یا مزرعه ای هستید که یونجه بوده است، انواع مختلفی از این نوع گاوآهن وجود دارد. یکی از انواع رایج گاوآهن است که می تواند بچرخد تا شیارها را در یک جهت نگه دارد، این یک عتیقه است اما اصل یکسان است.

این نوع گاوآهن برای شکستن خاک است، به طور معمول، ما از گاوآهن های اسکنه ای برای خاک ورزی عمیق استفاده می کنیم، شخم های اسکنه ای خاک زیر سطح را مختل می کنند و سعی می کنند میزان تخریب لایه های بالایی را کاهش دهند.

شخم های پشته: ما از این نوع گاوآهن ها برای ایجاد پشته برای محصولات خاص استفاده می کنیم، به عنوان مثال، این نوع گاوآهن برای سیب زمینی به خوبی جواب می دهد، به طور معمول، آنها دو بال هستند تا خاک را در یک شیار بالا ببرند.

گاوآهن دیسکی: دیسک با استفاده از دیسک به جای تیغه گوه ای، برش ها را از نظر خاک برش می دهد، ایده استفاده از دیسک به جای چیزی مانند گاوآهن تخته قالب، کمک به کاهش اصطکاک است.

یکی از دلایلی که کشاورزان تمایل دارند از گاوآهن های دیسکی استفاده نکنند این است که آنها کار خیلی خوبی برای پوشاندن علف های هرز انجام نمی دهند، بنابراین اگر می خواهید علف های هرز را در گاوآهن قالبی برگردانید، انتخاب بهتری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.